KONST / Litografier / Färglitografi 14476059
nr 1447 6059
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Paris 1986. Signerad, numrerad 77/175. Färglitografi. Bladets mått: 35x43, yttermått inklusive ram: 56x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 februari 2022
kl 20:09:33
100 kr
150 kr
250 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer